Get Adobe Flash player

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

REFERENCJE

 

 

 

Komentarze   

 
-3 #14 Agnieszka&Dominik 2014-07-29 14:46
REWELACJA to zdecydowanie za mało powiedziane.
Każdy kto ogląda robi WOW, nawet babcia która zawsze oglądała wesela starego typu powiedziała że super ;-)
Marcin profesjonalista w każdym calu. Słuchał i jeszcze raz słuchał, co mamy do powiedzenia, nie narzucał swojej wizji, nie leciał oklepanym szablonem, potrafił świetnie doradzić.
POLECAMY
Cytować
 
 
-3 #13 Dorota i Piotrek 2014-02-05 18:22
Polecamy wszystkim firmę INTEGRALL !!!! Jesteśmy dumni z naszej płyty, którą stworzył nam Pan Marcin Malesa. Idealne ujęcia, rewelacyjna muzyka i wszystko co najlepsze :-) Pozdrawiamy
Cytować
 
 
-2 #12 Monika & Adrian 2013-08-02 07:59
Pan Marcin nagrywał nasz wielki dzień 25 maja 2013 r. Świetna współpraca. Wszystko przemyślane. Dużo pomysłów i własnej inicjatywy. Montaż na najwyższym poziomie. Wszystko wyszło bardzo fajnie i sprawnie. Jestem przekonana, że nawet Ci co podchodzą do tematu filmowania tego dnia bardzo sceptycznie - szybko zmienią zdanie po obejrzeniu takiego materiału. Tak jak mój Mąż ;). Rewelacyjna pamiątka na lata. Bardzo polecamy! Pozdrawiamy ;)
Cytować
 
 
-4 #11 Dorota 2012-09-06 10:18
Zamówiłam Pana Marcina na sfilmowanie uroczystości 50 lecia małżeństwa Rodziców, był to strzał w 10-kę, film wspaniały, profesjonalnie zrobiony, z pięknymi wstawkami i cudną muzyką po prostu piękna pamiątka. Dziękuję i polecam gorąco firmę Integrall.
Cytować
 
 
-2 #10 Paulina i Przemek 2012-03-15 09:17
Serdecznie polecamy wszystkim usługi firmy Integrall. Gdy wraz z mężem spotkaliśmy Marcina, od razu wyróżnił się na tle innych ekip filmujących śluby i zdecydowaliśmy, że to jemu powierzymy zmontowanie naszej pamiątki. Dziękujemy za profesjonalizm, dopasowanie się do każdej naszej prośby oraz za bardzo dobrą atmosferę współpracy. Nagranie podoba się nam i naszym gościom, ujmuje wszystkie najważniejsze momenty, świetnie podsumowuje całe wydarzenie w 2 teledyskach, a perfekcyjnie wykonane okładki z naszymi zdjęciami z sesji ślubnej budzą zachwyt wszystkich :) Polecamy!!!
Cytować
 
 
-1 #9 Malexandra Photo 2012-03-06 00:02
Przy każdej okazji polecam firmę Integrall, bo Marcin jest profesjonalistą z duszą! Jako osoba żyjąca obrazami jestem zachwycona pracami firmy Integrall. Na pewno nie zawiedziecie się wybierając ich usługi!
Cytować
 
 
-4 #8 Joanna i Michał 2012-02-28 10:48
Ślub mieliśmy 24 września 2011, na usługi Pana Marcina zdecydowaliśmy się z polecenia znajomych – i to była bardzo dobra decyzja! Przede wszystkim z Panem Marcinem można sobie wszystko na początku ustalić, obejrzeć przykładowe filmiki, powiedzieć czego się chce, a tak będzie zrobione. Bierze wszystkie prośby i sugestie pod uwagę. Jest profesjonalistą , a do tego bardzo miłym człowiekiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu – po jego odebraniu oglądaliśmy go codziennie przez 3 dni, bo tak nie mogliśmy się nacieszyć :) Jesteśmy zachwyceni całością: piękny montaż (wrażenie jakby film nagrywany był z kilku kamer jednocześnie, z kilku perspektyw), doskonały podkład muzyczny, idealnie zarejestrowane wszystkie ważne momenty – nie ma nic do czego można było by się przyczepić. Dziękuję Panu Marcinowi bo dzięki niemu mamy piękna pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu – szczerze polecam!
Cytować
 
 
-1 #7 Asia i Rafał 2011-11-12 12:55
Skorzystanie z usług firmy Integrall polecił nam znajomy i bez dwóch zdań jesteśmy mu za to winni dobry obiad. Co nam się spodobało? Profesjonalizm, a jednocześnie luźne podejście do i tak przejętych sytuacją klientów :). Bardzo dobra współpraca na każdym etapie, szybkie reagowanie na nasze uwagi i zachcianki, a trzeba uczciwie powiedzieć, że było ich całkiem sporo :). Efektem jest wspaniała pamiątka, w której piękne ujęcia z przygotowań i uroczystości w kościele przeplatają się z zabawnymi wydarzeniami z weselnej imprezy. A wszystko skręcone jak dobry film. Nawet podkład muzyczny nie był przypadkowy, a słowa piosenek często dobrane do scen na ekranie. Będziemy polecać wszystkim znajomym. Żona ogląda ten materiał już enty raz, a mi to zupełnie nie przeszkadza – to chyba najlepsza rekomendacja! :)
Cytować
 
 
-1 #6 Magda i Tomek B. 2011-11-02 22:12
Kontakt do Pana Marcina dostalismy od znajomych, którzy rok wczesniej korzystali z jego usług i choć żeby podpisać umowę jechalismy specjalnie pociągiem z Warszawy do Mińska Mazowieckiego to opłacało się:) Film zarówno wzruszał jak i rozmieszał, super współpraca, na weselu kamerzysta był zawsze obok, a jakby go nie było, dzięki czemu swobodnie czulismy się w oku kamery:) I mamy cudowną pamiątkę! Wszystkim znajomym i nieznajomym szczerze polecamy firmę Integrall!
Cytować
 
 
-2 #5 A&K 2011-10-28 21:08
Pan Kamerzysta bardzo sympatyczny, świetnie zmontował nasz film weselny. Wszystkie najlepsze sceny ujęte i nagranie w pełni profesjonalne a co najważniejsze zgodne z wcześniejszymi ustaleniami! Nic dodać nic ująć! Generalnie na wesoło :) Gorąco polecamy i serdecznie pozdrawiamy! :)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież